جهت ارائه خدمات حمل و نقل پیشرفته و کامل ، شرکت حمل پرشیا مهرو اقدام به بهره گیری از متخصصان ماهر و با تجربه شرکت همکار خود بنام شرکت حمل و نقل بین المللی و خدمات بار هوائی ، با هدف حمل کالا از طریق هوایی نیز نموده است.

شرکت حمل پرشیا مهرو با سود بردن از تجربیات شرکت معتبر و تأیید شده حمل و نقل بین المللی و خدمات بار ، ارائه گر خدمات بار هوایی و حمل و نقل بین المللی با کیفیت کالا، برای مشتریان عزیز در بهترین شکل ممکن می باشد.

در این راستا شرکت حمل پرشیا مهرو ، اقدام به ایجاد شعبات اصلی در شهرهای مختلفی از کشور نموده است بطوریکه در حال حاضر شرکت حمل پرشیا مهرو تبدیل به یکی از شرکتهای حمل و نقل معتبر و خوشنام در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی و لجستیکی با کیفیت گردیده است. شما به عنوان طرف قرارداد، می توانید محموله خود را برایمان ارسال فرمائید، سپس صورت حساب برای حمل هوایی کالاهای شما صادر می شود. بعد از آن است که می توانیم کالای شما را به آدرس ارائه داده شده ، در داخل و خارج از کشور تحویل دهیم . با تجربه چندین ساله یقیناً کالاهای درخواستی شما را به سرعت و با کیفیت بالا به هر نقطه از جهان ارسال خواهیم کرد

امکانات و محدوده فعالیت در بخش خدمات حمل و نقل هوائی:

  • ارائه گر خدمات بار هوایی با کیفیت، در کوتاهترین زمان ممکن با قیمت مناسب و معقول
  • بیمه کردن بارنامه داخلی، خارجی Iran Air، به علاوه سایر خدمات بار هوایی با کیفیت از قبیل جمع آوری، بسته بندی، ارسال وتوزیع مدارک و کالاها و محموله های مسافران در کوتاهترین زمان ممکن
  • عرضه و ارائه خدمات گمرکی در عرصه صادرات و واردات به علاوه حمل و نقل محموله ها از طریق هوایی
  • ارائه خدمات بسته بندی با کیفیت

خدمات حمل و نقل هوایى

گروه حمل و نقل و بازرگانی پرشیا مهرو

گروه حمل و نقل و بازرگانی پرشیا مهرو با تاسیس شرکت پرشیا مهرو، با هدف ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی کالا فعالیت خود را آغاز نمود . پس از گذشت 13 سال و ارائه خدمات شایان و جذب سهم عمده بازارحمل و نقل ، جهت عرضه هرچه بهتر خدمات به مشتریان خود و با دیدگاه تخصصی به رویه ها و بازارهای مختلف حمل کالا ،اقدام به تاسیس 6 شرکت فعال و خوشنام در عرصه حمل و نقل کالا و بازرگانی و خدمات گمرکی نمود.