• توسعه فرصتهای سرمایه گذاری در کشورهایی که پتانسیل بالایی در زمینه رشد صنعت حمل و نقل دارند
  • تقویت و ارتقای اطلاعات علمی و فنی مدیران و کارمندان­ شرکت­ از طریق دوره های آموزشی در داخل و خارج از کشور و تشویق آنها به درک عمده اهداف شرکت
  • معرفی پتانسیل ­ها، توانایی ها و امکانات ایران به کشورهای همسایه به عنوان بهترین، کوتاهترین و ارزانترین
  • مسیر حمل و نقل و ترانزیت کالا و همچنین معرفی امکانات به صادر کنندگان و واردکنندگان ایرانی
  • ­ ارائه خدمات و پشتیبانی در عرصه حمل و نقل به منظور رقابت با کشورهای منطقه
  • مجهز کردن تمام کامیونهای تحت پوشش شرکت به ابزارهای ماهواره ای مانند G.P.S
  • پیگیری شعار “جلب رضایت مشتریان“ از طریق انجام فعالیتهای تخصصی و کسب اعتماد آنها
  • ساخت­ انبارهای­ اختصاصی جهت­ نگهداری­ کالا­ تحت­ نظارت­ گمرک­ در­مبادی ورودی و خروجی کشور

اهداف شرکت

حمل و نقل هوایی عبارت است از انتقال و حمل کالا توسط حامل هوایی، که ممکن است بصورت چارتر یا بازرگانی باشد. انتقال چنین محموله هایی از دروازه های حمل و نقل مسافری و تجاری به هر کجا که هواپیماها قادر به پرواز و فرود آمدن باشند، انجام می شود. حمل و نقل هوایی برای اولین بار در سال ۱۹۱۱ برای حمل مراسلات پستی به عنوان محمولهء باری، مورد استفاده قرار گرفته است.

کالاهایی که از طریق دریا حمل می‌شوند معمولاً دارای حجم زیادی بوده و به گونه ای هستند که طولانی بودن زمان تاثیری چندانی بر کیفیت و بازار آنها ندارد؛ اگرچه ممکن است که مشخصات جغرافیایی یک کشور نحوه ی جابه جایی کالا را ایجاب کند. در ترابری دریایی بسته به دوری و نزدیکی مسیر ، نوع کالا و … از وسائل دریایی مختلفی از قبیل نفتکش ، لنج و …. استفاده می‌شود.

با توجه به همجواری ایران با مرزهای زمینی ورودی به آسیا و اروپا ، صنعت حمل و نقل زمینی از دیرباز جایگاه ویژه ای را در بین بازرگانان و صاحبان صنایع ایران و دیگر طرفهای تجاری با ایران داشته است.

کلیه عملیات و فعالیت های مربوط به تهیه و دریافت موجودی مورد نیاز، نگهداری صحیح و اعمال کنترلهای موثر بر اقلام مذکور و تحویل آنها به مصرف کننده، طبق یک سیستم منظم و با رعابت مقرارت و دستورالعمل های حاکم بر سازمان به نحوی که موجبات سهولت در ورود و خروج کالا با حداقل هزینه را فراهم می آورند.

مطمئن نیستید که چه راه حلی برای کسب و کار شما مناسب است؟

راه حل های موثر

گروه حمل و نقل و بازرگانی پرشیا مهرو با تاسیس شرکت پرشیا مهرو، با هدف ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی کالا فعالیت خود را آغاز نمود . پس از گذشت 13 سال و ارائه خدمات شایان و جذب سهم عمده بازارحمل و نقل ، جهت عرضه هرچه بهتر خدمات به مشتریان خود و با دیدگاه تخصصی به رویه ها و بازارهای مختلف حمل کالا ،اقدام به تاسیس 6 شرکت فعال و خوشنام در عرصه حمل و نقل کالا و بازرگانی و خدمات گمرکی نمود.

امن و ایمن
تحویل سریع
پشتیبانی ۲۴/۷