• خدمات مشاوره در انجام امور حمل و نقل بین المللی ، بازرگانی ، امور گمرکی و ترخیص
  • انجام حمل و نقل جاده ای ، ریلی و دریایی از مبادی مختلف اروپا و آسیای میانه به ایران و بالعکس
  • خدمات کریر ، فورواردر ، ترانزیت کالا در داخل و خارج از کشور
  • ارائه دهنده خدمات حمل میوه جات و فراورده های پتروشیمی
  • ­ انجام حمل به شیوه های مختلف ترانشیپ و مرکب
  • کلیه عملیات گمرکی با کادر مجرب از ثبت سفارش تا ترخیص کالا
  • اخذ مجوز ورود و خروج موقت کالا ترانزیت و پاساوان کالاهای وارداتی
  • تهیه و انجام صدور بیمه باربری کالا تحت حمایت کلیه بیمه ها درایران
  • خدمات انبارداری ، بسته بندی و توزیع کالا – واردات و فروش انواع ماشین آلات و کامیون

خدمات شرکت

حمل و نقل هوایی عبارت است از انتقال و حمل کالا توسط حامل هوایی، که ممکن است بصورت چارتر یا بازرگانی باشد. انتقال چنین محموله هایی از دروازه های حمل و نقل مسافری و تجاری به هر کجا که هواپیماها قادر به پرواز و فرود آمدن باشند، انجام می شود. حمل و نقل هوایی برای اولین بار در سال ۱۹۱۱ برای حمل مراسلات پستی به عنوان محمولهء باری، مورد استفاده قرار گرفته است.

کالاهایی که از طریق دریا حمل می‌شوند معمولاً دارای حجم زیادی بوده و به گونه ای هستند که طولانی بودن زمان تاثیری چندانی بر کیفیت و بازار آنها ندارد؛ اگرچه ممکن است که مشخصات جغرافیایی یک کشور نحوه ی جابه جایی کالا را ایجاب کند. در ترابری دریایی بسته به دوری و نزدیکی مسیر ، نوع کالا و … از وسائل دریایی مختلفی از قبیل نفتکش ، لنج و …. استفاده می‌شود.

با توجه به همجواری ایران با مرزهای زمینی ورودی به آسیا و اروپا ، صنعت حمل و نقل زمینی از دیرباز جایگاه ویژه ای را در بین بازرگانان و صاحبان صنایع ایران و دیگر طرفهای تجاری با ایران داشته است.

کلیه عملیات و فعالیت های مربوط به تهیه و دریافت موجودی مورد نیاز، نگهداری صحیح و اعمال کنترلهای موثر بر اقلام مذکور و تحویل آنها به مصرف کننده، طبق یک سیستم منظم و با رعابت مقرارت و دستورالعمل های حاکم بر سازمان به نحوی که موجبات سهولت در ورود و خروج کالا با حداقل هزینه را فراهم می آورند.

مطمئن نیستید که چه راه حلی برای کسب و کار شما مناسب است؟

راه حل های موثر

گروه حمل و نقل و بازرگانی پرشیا مهرو با تاسیس شرکت پرشیا مهرو، با هدف ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی کالا فعالیت خود را آغاز نمود . پس از گذشت 13 سال و ارائه خدمات شایان و جذب سهم عمده بازارحمل و نقل ، جهت عرضه هرچه بهتر خدمات به مشتریان خود و با دیدگاه تخصصی به رویه ها و بازارهای مختلف حمل کالا ،اقدام به تاسیس 6 شرکت فعال و خوشنام در عرصه حمل و نقل کالا و بازرگانی و خدمات گمرکی نمود.

امن و ایمن
تحویل سریع
پشتیبانی ۲۴/۷