20
فوریه
انبارداری

وجود انبارهای اختصاصی و ارائه خدمات انبارداری به بازرگانان از سوی شرکت های ارائه دهنده خدمات بازرگانی از این جهت که در دسترسی بهینه به کالا و کاهش هزینه های حمل و نقل تاثیر گذار است،

29
ژانویه
حمل کالای خطرناک

شرکت پرشیا مهرو این اطمینان را به شما میدهد که حمل کالاهای خطرناک شما را بدون خطر در دست گیرد و آرامش خیال را برای شما فراهم آورد بنابراین ما کالاهای خطرناک را به بهترین شیوه حمل میکنیم.

26
نوامبر
حمل و نقل دريايى

ايران يكي از معدود كشورهايي مي باشد كه به دليل دسترسي به آبهاي آزاد و با توجه به استراتزيك حساس جفرافيايي منطقه نقش بسيار مهمي در كريدور شرق و غرب و جنوب به شمال را ايفا مينمايد.

25
نوامبر
حمل و نقل زمینی

ايران يكي از كشورهاي وسيع جهان مي باشد و با وسعت حدودا 1.648.198 كيلومترمربع. و اين پنهاوري باعث شده كه ايران از نظر جفرافيايي ويزگيهاي منحصر به فرد خود را داشته باشد.

25
نوامبر
حمل و نقل هوايى

جهت ارائه خدمات حمل و نقل پیشرفته و کامل ، شرکت حمل پرشیا مهرو اقدام به بهره گیری از متخصصان ماهر و با تجربه شرکت همکار خود بنام شرکت حمل و نقل بین المللی و خدمات بار هوائی است.

25
نوامبر
حمل و نقل ريلى

شرکت پرشیا مهرو با بیش از 15 سال سابقه فعالیت در زمینه خدمات حمل و نقل ریلی و ترخیص کالا و صدور کد جهت حمل ریلی به کشورهای آسیای میانه

25
نوامبر
حمل و نقل ترافیکی

حمل كالاهاي فوق سنگين و فوق حجيم. ▪ حمل کالای ترافیکی از طريق ايران به كشور هاي همسايه و استقلال یافته

25
نوامبر
ترخیص کالا

امروزه با توجه به حجم مبادلات كالا و مراجعه كنندگان اين امر مشهود است كه ترخيص كالا از گمركات با توجه به اهميت زمان و هزينه ها يك نوع حرفه محسوب ميگردد.