1
اسفند
انبارداری

وجود انبارهای اختصاصی و ارائه خدمات انبارداری به بازرگانان از سوی شرکت های ارائه دهنده خدمات بازرگانی از این جهت که در دسترسی بهینه به کالا و کاهش هزینه های حمل و نقل تاثیر گذار است،

9
بهمن
حمل کالای خطرناک

شرکت پرشیا مهرو این اطمینان را به شما میدهد که حمل کالاهای خطرناک شما را بدون خطر در دست گیرد و آرامش خیال را برای شما فراهم آورد بنابراین ما کالاهای خطرناک را به بهترین شیوه حمل میکنیم.

5
آذر
حمل و نقل دریایى

ایران یکی از معدود کشورهایی می باشد که به دلیل دسترسی به آبهای آزاد و با توجه به استراتزیک حساس جفرافیایی منطقه نقش بسیار مهمی در کریدور شرق و غرب و جنوب به شمال را ایفا مینماید.

4
آذر
حمل و نقل زمینی

ایران یکی از کشورهای وسیع جهان می باشد و با وسعت حدودا 1.648.198 کیلومترمربع. و این پنهاوری باعث شده که ایران از نظر جفرافیایی ویزگیهای منحصر به فرد خود را داشته باشد.

4
آذر
حمل و نقل هوایى

جهت ارائه خدمات حمل و نقل پیشرفته و کامل ، شرکت حمل پرشیا مهرو اقدام به بهره گیری از متخصصان ماهر و با تجربه شرکت همکار خود بنام شرکت حمل و نقل بین المللی و خدمات بار هوائی است.

4
آذر
حمل و نقل ریلى

شرکت پرشیا مهرو با بیش از 15 سال سابقه فعالیت در زمینه خدمات حمل و نقل ریلی و ترخیص کالا و صدور کد جهت حمل ریلی به کشورهای آسیای میانه

4
آذر
حمل و نقل ترافیکی

حمل کالاهای فوق سنگین و فوق حجیم. ▪ حمل کالای ترافیکی از طریق ایران به کشور های همسایه و استقلال یافته

4
آذر
ترخیص کالا

امروزه با توجه به حجم مبادلات کالا و مراجعه کنندگان این امر مشهود است که ترخیص کالا از گمرکات با توجه به اهمیت زمان و هزینه ها یک نوع حرفه محسوب میگردد.